Lektoři

Mgr. Michal Hummel

Garant výcviku, supervizor

Psycholog s více než dvacetiletou praxí, poradce, lektor, trenér, supervizor a akreditovaný kouč. Pracuje jako psycholog osobnostního rozvoje, lektor psychologie a soft-skills a life & business kouč.

Mgr. Michaela Odehnalová

Lektorka, koučka

Psycholožka, lektorka, koučka a karierní poradkyně. Má zkušenosti s náborem a výběrem lidí, externím i interním vzděláváním, psychodiagnostikou a realizací assessment a development center.

Mgr. Bohuslav Jäger

Lektor, kouč

Psycholog, lektor a akreditovaný kouč ve své soukromé praxi. Má více jak pětadvacet let zkušeností s psychologickými výběry, vzděláváním, tréninkem a osobnostním rozvojem dospělých.

Mgr. Libor Komárek, Ph.D.

Lektor, kouč

Pracovní psycholog, kouč akreditovaný u EMCC a lektor, zaměřující se na podporu well-beingu lidí. Pracuje zejména s manažery, kterým pomáhá rozvíjet jejich kompetence a manažerskou sebedůvěru.

PhDr. Lenka Šilerová, Ph.D.

Lektorka, koučka, supervizorka

Psycholožka, koučka a vysokoškolská učitelka, specializující se na rozvoj lidí a atmosféru ve firmách. Supervizorka a lektorka koučovacích výcviků.

Bc. Jaroslav Sýkora

Lektor, kouč

Psycholog, kariérní poradce, kouč. Zabývá se psychodiagnostikou, psychometrikou, efektivní komunikací a vzděláváním v oblasti osobního rozvoje nebo organizační kultury.

Mgr. Kateřina Wolfová

Lektorka, koučka

Psycholožka, koučka a doktorandka. V rámci doktorského studia se aktivně podílí na výuce v předmětech zaměřených na pracovní psychologii a komunikační dovednosti.

Mgr. Samuela Chloubová

Lektorka, koučka

Psycholožka a koučka. Zabývá se zabývá problematikou individuálního vzdělávání, reflektivním učením a koučováním dětí. Pracuje jako školní psycholožka na gymnáziu.